Tytuvėnų Festivalis

XVII Tytuvėnų festivalio atidarymo koncertas

 Prasidedantis mėnesiu vėliau nei įprasta XVII Tarptautinis Tytuvėnų vasaros festivalis pradžios koncertas vyks Kelmės Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje.  Atidarymo koncerte – Kauno miesto simfoninis orkestras kartu su vienu ryškiausių savo kartos bosu Tadu Girininku ir dirigentu iš Norvegijos Vegard Nilsen.

Pirmą kartą festivalyje grosiantis Kauno miesto simfoninis orkestras – autonomiškas, modernėjantis, dinamiškas Kauno ir Lietuvos orkestras, kuris atspindi aukštą miesto bei šalies kultūros lygį, matomas ir už šalies bei Europos ribų. Leidybinius projektus plėtojantis Kauno miesto simfoninis orkestras bendradarbiauja su garsiausiais šių dienų solistais, dirigentais bei kitomis tarptautinėmis organizacijomis.

Koncerto solistas – bosas Tadas Girininkas, puikiai operos gerbėjams pažįstamas vardas. Pastaruosius kelerius metus vis dažniau pasirodantis užsienio teatruose ir koncertų salėse, kartu su Lietuvoje debiutuosiančiu dirigentu iš Norvegijos Vegard Nilsen festivalio atidaryme klausytojai išgirs italų operos klasikos V.Bellini, G.Donizetti, G.Rossini ir G.Verdi operų arijas ir uvertiūras.